4922-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-471J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922-471J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-471J
Številka dela 4922-471J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30350 pcs Podatkovni list 4922-471J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4922-471J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Unshielded Wirewound Inductor 6A 10 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 6A Tok - nasičenost 6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4922-471L
4922-471L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM SMD
Na zalogi: 52083 pcs
Prenesi: 4922-471L.pdf
RFQ
4922-47J
4922-47J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8MH 80MA 62 OHM SMD
Na zalogi: 25787 pcs
Prenesi: 4922-47J.pdf
RFQ
4922-45K
4922-45K
Opis: FIXED IND 4.7MH 103MA 37 OHM SMD
Prenesi: 4922-45K.pdf
Prenesi: 4922-47L.pdf
Prenesi: 4922-47K.pdf
Opis: FIXED IND 5.6MH 100MA 40 OHM SMD
4922-47H
4922-47H
Prenesi: 4922-47H.pdf
Prenesi: 4922-46H.pdf
Prenesi: 4922-46J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%