4590R-683J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-683J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-683J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-683J
Številka dela 4590R-683J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32537 pcs Podatkovni list 4590R-683J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-683J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 3.355A 59 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 59 mOhm Max
Trenutna ocena 3.355A Tok - nasičenost 2.1A
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
Na zalogi: 46419 pcs
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 28600 pcs
Prenesi: 4590R-566J.pdf
RFQ
4590R-682K
4590R-682K
Opis: FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Prenesi: 4590R-682K.pdf
4590R-565K
4590R-565K
Opis: FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24 OHM
4590R-565J
Prenesi: 4590R-565J.pdf
4590R-684K
4590R-684K
Opis: FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM