4590R-682J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-682J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-682J
Številka dela 4590R-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39204 pcs Podatkovni list 4590R-682J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-682J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 7.6A 11 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 7.6A Tok - nasičenost 6.3A
Podobni izdelki
4590R-684J
4590R-684J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
Na zalogi: 36752 pcs
Prenesi: 4590R-684J.pdf
RFQ
4590R-682K
4590R-682K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Na zalogi: 24958 pcs
Prenesi: 4590R-682K.pdf
RFQ
4590R-683J
4590R-683J
Opis: FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH
Prenesi: 4590R-683J.pdf
4590R-564J
4590R-564J
Opis: FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM
Prenesi: 4590R-564J.pdf
4590R-565K
4590R-565K
Opis: FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24 OHM
4590R-566J
Opis: FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
Prenesi: 4590R-566J.pdf
4590R-684K
4590R-684K
Prenesi: 4590R-684K.pdf
4590R-683K
4590R-683K
Prenesi: 4590R-683K.pdf
4590R-565J
4590R-565J
Prenesi: 4590R-565J.pdf
4590R-685J
4590R-685J
Opis: FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
Prenesi: 4590R-685J.pdf
4590R-566K
4590R-566K
Prenesi: 4590R-566K.pdf
4590R-564K
4590R-564K
Prenesi: 4590R-564K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%