4590R-104J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-104J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 2.815A 84 MOHM
Podatkovni listi: 4590R-104J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-104J
Številka dela 4590R-104J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 2.815A 84 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31525 pcs Podatkovni list 4590R-104J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-104J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2.815A 84 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 84 mOhm Max
Trenutna ocena 2.815A Tok - nasičenost 1.7A
Podobni izdelki
4590R-106J
4590R-106J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10MH 300MA 7.3 OHM TH
Na zalogi: 29918 pcs
Prenesi: 4590R-106J.pdf
RFQ
4590R-107J
4590R-107J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100MH 90MA 76 OHM TH
Na zalogi: 33680 pcs
Prenesi: 4590R-107J.pdf
RFQ
4590R-104K
4590R-104K
Opis: FIXED IND 100UH 2.815A 84 MOHM
Prenesi: 4590R-104K.pdf
4590R-103K
4590R-103K
Opis: FIXED IND 10UH 6.44A 16 MOHM TH
Prenesi: 4590R-103K.pdf
4590-B
4590-B
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: TWO POINT PULL HANDLES
Prenesi: 4590-B.pdf
4590R-105J
4590R-105J
Opis: FIXED IND 1MH 890MA 844 MOHM TH
Prenesi: 4590R-105J.pdf
4590R-103J
4590R-103J
Prenesi: 4590R-103J.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: GUARD MODIFICATION
Na zalogi: 460 pcs
Prenesi:
4590R-105K
4590R-105K
Prenesi: 4590R-105K.pdf
4590R-106K
4590R-106K
Prenesi: 4590R-106K.pdf
Opis: ANVIL
Na zalogi: 444 pcs
Prenesi: 459097-1.pdf
Opis: BLADE SHEAR
Na zalogi: 277 pcs
Prenesi:
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%