4590R-103J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 6.44A 16 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-103J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-103J
Številka dela 4590R-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 6.44A 16 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31641 pcs Podatkovni list 4590R-103J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4590R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-103J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 6.44A 16 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Trenutna ocena 6.44A Tok - nasičenost 5.2A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4590-826J
4590-826J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82MH 100MA 67.3 OHM TH
Na zalogi: 28602 pcs
Prenesi: 4590-826J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: BLADE SHEAR
Na zalogi: 277 pcs
Prenesi:
RFQ
4590R-105J
4590R-105J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 890MA 844 MOHM TH
Na zalogi: 30679 pcs
Prenesi: 4590R-105J.pdf
4590R-104J
4590R-104J
Opis: FIXED IND 100UH 2.815A 84 MOHM
Prenesi: 4590R-104J.pdf
4590-826K
4590-826K
Prenesi: 4590-826K.pdf
4590R-105K
4590R-105K
Prenesi: 4590R-105K.pdf
4590R-106J
4590R-106J
Opis: FIXED IND 10MH 300MA 7.3 OHM TH
Prenesi: 4590R-106J.pdf
Opis: ANVIL
Na zalogi: 444 pcs
Prenesi: 459097-1.pdf
4590R-104K
4590R-104K
Prenesi: 4590R-104K.pdf
Opis: GUARD MODIFICATION
Na zalogi: 460 pcs
Prenesi:
4590-B
4590-B
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: TWO POINT PULL HANDLES
Prenesi: 4590-B.pdf
4590R-103K
4590R-103K
Opis: FIXED IND 10UH 6.44A 16 MOHM TH
Prenesi: 4590R-103K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%