4564R-221J
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-221J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-221J
Številka dela 4564R-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29880 pcs Podatkovni list 4564R-221J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-221J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.9MHz
natančen opis 220µH Unshielded Inductor 200mA 3 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564R-182K
4564R-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH
Na zalogi: 32101 pcs
Prenesi: 4564R-182K.pdf
RFQ
4564R-222K
4564R-222K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH
Na zalogi: 34852 pcs
Prenesi: 4564R-222K.pdf
RFQ
4564R-221K
4564R-221K
Opis: FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH
Prenesi: 4564R-221K.pdf
4564R-183J
4564R-183J
Opis: FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH
Prenesi: 4564R-183J.pdf
4564R-223K
4564R-223K
Opis: FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH
Prenesi: 4564R-223K.pdf
4564R-222J
4564R-222J
Prenesi: 4564R-222J.pdf
4564R-183K
4564R-183K