4564R-183J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4564R-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH
Podatkovni listi: 4564R-183J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4564R-183J
Številka dela 4564R-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29645 pcs Podatkovni list 4564R-183J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564R
Ocene - Q @ Frek 100 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564R-183J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz Induktivnost 18mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 300kHz
natančen opis 18mH Unshielded Inductor 30mA 60 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 Ohm Max
Trenutna ocena 30mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4564R-153J
4564R-153J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15MH 40MA 60 OHM TH
Na zalogi: 22824 pcs
Prenesi: 4564R-153J.pdf
RFQ
4564R-222K
4564R-222K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH
Na zalogi: 34852 pcs
Prenesi: 4564R-222K.pdf
RFQ
4564R-181K
4564R-181K
Opis: FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
Prenesi: 4564R-181K.pdf
4564R-182K
4564R-182K
Opis: FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH
Prenesi: 4564R-182K.pdf
4564R-221K
4564R-221K
Opis: FIXED IND 220UH 200MA 3 OHM TH