4564-681J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 200MA 4 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-681J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-681J
Številka dela 4564-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 200MA 4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29689 pcs Podatkovni list 4564-681J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 80 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-681J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 1.6MHz
natančen opis 680µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-561K
4564-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 200MA 4 OHM TH