4564-472J
pregled izdelka
Številka dela: 4564-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
Podatkovni listi: 4564-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4564-472J
Številka dela 4564-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28070 pcs Podatkovni list 4564-472J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4564
Ocene - Q @ Frek 90 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4564-472J 100 BULK delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 4.7mH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 600kHz
natančen opis 4.7mH Unshielded Inductor 50mA 18 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 18 Ohm Max
Trenutna ocena 50mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4564-391J
4564-391J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Na zalogi: 26109 pcs
Prenesi: 4564-391J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 200MA 4 OHM TH
Na zalogi: 29689 pcs
Prenesi: 4564-681J.pdf
RFQ
4564-561K
4564-561K
Opis: FIXED IND 560UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564-561K.pdf
Opis: FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
Opis: FIXED IND 5.6UH 50MA 18 OHM TH
Opis: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
Prenesi: 4564-471K.pdf
Opis: FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
Opis: FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%