4554R-2R2M
pregled izdelka
Številka dela: 4554R-2R2M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Podatkovni listi: 4554R-2R2M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4554R-2R2M
Številka dela 4554R-2R2M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32200 pcs Podatkovni list 4554R-2R2M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554R-2R2M 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 6.5A 21 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max
Trenutna ocena 6.5A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554R-331K
4554R-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM
Na zalogi: 30186 pcs
Prenesi: 4554R-331K.pdf
RFQ
4554R-271K
4554R-271K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM
Na zalogi: 34030 pcs
Prenesi: 4554R-271K.pdf
RFQ
4554R-390K
4554R-390K
Opis: FIXED IND 39UH 1.4A 160 MOHM TH
Prenesi: 4554R-390K.pdf
4554R-221J
4554R-221J
Opis: FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
Prenesi: 4554R-221J.pdf
4554R-330K
4554R-330K
Opis: FIXED IND 33UH 1.5A 140 MOHM TH
Prenesi: 4554R-330K.pdf
4554R-221K
4554R-221K