4554R-271J
pregled izdelka
Številka dela: 4554R-271J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM
Podatkovni listi: 4554R-271J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4554R-271J
Številka dela 4554R-271J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24523 pcs Podatkovni list 4554R-271J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554R-271J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.4MHz
natančen opis 270µH Unshielded Inductor 570mA 800 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 570mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554R-221K
4554R-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
Na zalogi: 33840 pcs
Prenesi: 4554R-221K.pdf
RFQ
4554R-331K
4554R-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM
Na zalogi: 30186 pcs
Prenesi: 4554R-331K.pdf
RFQ
4554R-221J
4554R-221J
Prenesi: 4554R-221J.pdf
4554R-331J
4554R-331J
Prenesi: 4554R-331J.pdf
4554R-1R5K
4554R-1R5K
Opis: FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
Prenesi: 4554R-1R5K.pdf
4554R-2R2K
4554R-2R2K
Opis: FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Prenesi: 4554R-2R2K.pdf
4554R-330K
4554R-330K
Opis: FIXED IND 33UH 1.5A 140 MOHM TH
Prenesi: 4554R-330K.pdf
4554R-1R5M
4554R-1R5M
Prenesi: 4554R-1R5M.pdf
4554R-271K
4554R-271K
Opis: FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM
Prenesi: 4554R-271K.pdf
4554R-220K
4554R-220K
Opis: FIXED IND 22UH 1.7A 95 MOHM TH
Prenesi: 4554R-220K.pdf
4554R-270K
4554R-270K
Opis: FIXED IND 27UH 1.6A 120 MOHM TH
Prenesi: 4554R-270K.pdf
4554R-2R2M
4554R-2R2M
Prenesi: 4554R-2R2M.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%