4554-271J
pregled izdelka
Številka dela: 4554-271J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM
Podatkovni listi: 4554-271J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-271J
Številka dela 4554-271J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29625 pcs Podatkovni list 4554-271J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-271J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.4MHz
natančen opis 270µH Unshielded Inductor 570mA 800 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 570mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554-331K
4554-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM
Na zalogi: 63966 pcs
Prenesi: 4554-331K.pdf
RFQ
4554-331J
4554-331J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 25365 pcs
Prenesi: 4554-331J.pdf
RFQ
4554-2R2M
4554-2R2M
Opis: FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Prenesi: 4554-2R2M.pdf
Opis: FIXED IND 33UH 1.5A 140 MOHM TH