4554-221J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4554-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
Podatkovni listi: 4554-221J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-221J
Številka dela 4554-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24543 pcs Podatkovni list 4554-221J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-221J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7MHz
natančen opis 220µH Unshielded Inductor 640mA 650 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 640mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4554-2R2M
4554-2R2M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Na zalogi: 70291 pcs
Prenesi: 4554-2R2M.pdf
RFQ
4554-221K
4554-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
Na zalogi: 65459 pcs
Prenesi: 4554-221K.pdf
RFQ
4554-1R5M
4554-1R5M
Opis: FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
Prenesi: 4554-1R5M.pdf
4554-271J
4554-271J
Opis: FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM
Prenesi: 4554-271J.pdf
Prenesi: 4554-271K.pdf
Opis: FIXED IND 22UH 1.7A 95 MOHM TH
Opis: FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
4554-2R2K
4554-2R2K
Prenesi: 4554-2R2K.pdf
4554-1R0M
4554-1R0M
Opis: FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Prenesi: 4554-1R0M.pdf
Opis: FIXED IND 27UH 1.6A 120 MOHM TH
4554-1R5K
4554-1R5K
Prenesi: 4554-1R5K.pdf
4554-1R0K
4554-1R0K
Prenesi: 4554-1R0K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%