4379R-181JS
pregled izdelka
Številka dela: 4379R-181JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4379R-181JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379R-181JS
Številka dela 4379R-181JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8054 pcs Podatkovni list 4379R-181JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379R
Ocene - Q @ Frek 79 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379R-181JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 460MHz
natančen opis 180nH Shielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -