4379R-154JS
pregled izdelka
Številka dela: 4379R-154JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 4379R-154JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379R-154JS
Številka dela 4379R-154JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5331 pcs Podatkovni list 4379R-154JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379R
Ocene - Q @ Frek 85 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379R-154JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 150µH Shielded Inductor 89mA 6.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.3 Ohm Max
Trenutna ocena 89mA Tok - nasičenost -