4379-102HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4379-102HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4379-102HS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-102HS
Številka dela 4379-102HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5326 pcs Podatkovni list 4379-102HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 106 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379-102HS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 175MHz
natančen opis 1µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4379-103HS
4379-103HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Na zalogi: 4547 pcs
Prenesi: 4379-103HS.pdf
RFQ
43784
Proizvajalci: Lumberg Automation
Opis: RST 8-RKT 8-6-268/5 M
Na zalogi: 2108 pcs
Prenesi:
RFQ
4379-102JS
4379-102JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Prenesi: 4379-102JS.pdf
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: UNIVERSAL MAT TRIM KIT 18" X 66"