4379-101KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4379-101KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4379-101KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-101KS
Številka dela 4379-101KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9532 pcs Podatkovni list 4379-101KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 79 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4379-101KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 600MHz natančen opis 100nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 1A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4379-103KS
4379-103KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Na zalogi: 10199 pcs
Prenesi: 4379-103KS.pdf
RFQ
4379-102JS
4379-102JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Na zalogi: 7701 pcs
Prenesi: 4379-102JS.pdf
RFQ
43784
Proizvajalci: Lumberg Automation
Opis: RST 8-RKT 8-6-268/5 M
Prenesi:
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: UNIVERSAL MAT TRIM KIT 18" X 66"