4302R-273H
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-273H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302R-273H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-273H
Številka dela 4302R-273H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28008 pcs Podatkovni list 4302R-273H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-273H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 105mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 105mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-331H
4302R-331H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
Na zalogi: 28650 pcs
Prenesi: 4302R-331H.pdf
RFQ
4302R-273F
4302R-273F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
Na zalogi: 17358 pcs
Prenesi: 4302R-273F.pdf
RFQ
4302R-272K
4302R-272K
Opis: FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM