4302R-272G
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-272G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Podatkovni listi: 4302R-272G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-272G
Številka dela 4302R-272G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25022 pcs Podatkovni list 4302R-272G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-272G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-272K
4302R-272K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Na zalogi: 62968 pcs
Prenesi: 4302R-272K.pdf
RFQ
4302R-273G
4302R-273G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
Na zalogi: 22115 pcs
Prenesi: 4302R-273G.pdf
RFQ
4302R-272F
4302R-272F
Prenesi: 4302R-272F.pdf
4302R-271K
4302R-271K
Opis: FIXED IND 270NH 890MA 190 MOHM