4302R-152J
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-152J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-152J
Številka dela 4302R-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54694 pcs Podatkovni list 4302R-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-152J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 455mA 730 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max
Trenutna ocena 455mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-153J
4302R-153J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD
Na zalogi: 53456 pcs
Prenesi: 4302R-153J.pdf
RFQ
4302R-152F
4302R-152F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM
Na zalogi: 14776 pcs
Prenesi: 4302R-152F.pdf
RFQ
4302R-153K
4302R-153K
Prenesi: 4302R-153K.pdf
4302R-152G
4302R-152G
Prenesi: 4302R-152G.pdf
4302R-152K
4302R-152K