4302R-151J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4302R-151J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-151J
Številka dela 4302R-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58214 pcs Podatkovni list 4302R-151J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-151J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 375MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-123J
4302R-123J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
Na zalogi: 47813 pcs
Prenesi: 4302R-123J.pdf
RFQ
4302R-123H
4302R-123H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27820 pcs
Prenesi: 4302R-123H.pdf
RFQ
4302R-152K
4302R-152K
Opis: FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM