4302R-103H
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-103H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302R-103H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-103H
Številka dela 4302R-103H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30602 pcs Podatkovni list 4302R-103H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-103H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 18MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 180mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Trenutna ocena 180mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302R-103G
4302R-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD
Na zalogi: 23116 pcs
Prenesi: 4302R-103G.pdf
RFQ
4302R-102J
4302R-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD
Na zalogi: 52941 pcs
Prenesi: 4302R-102J.pdf
RFQ
4302R-102K
4302R-102K