4302R-102J
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4302R-102J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-102J
Številka dela 4302R-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52941 pcs Podatkovni list 4302R-102J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-102J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 520mA 550 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-103F
4302R-103F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD
Na zalogi: 18804 pcs
Prenesi: 4302R-103F.pdf
RFQ
4302R-103G
4302R-103G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 23116 pcs
Prenesi: 4302R-103G.pdf
RFQ
4302R-103K
4302R-103K
Prenesi: 4302R-103K.pdf
4302H5-12V
4302H5-12V
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Prenesi: 4302H5-12V.pdf
4302R-103H
4302R-103H
Prenesi: 4302R-103H.pdf
4302R-102K
4302R-102K
Opis: FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD