4302-562H
pregled izdelka
Številka dela: 4302-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302-562H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-562H
Številka dela 4302-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36674 pcs Podatkovni list 4302-562H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-562H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 26MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 225mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 225mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-562K
4302-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 41030 pcs
Prenesi: 4302-562K.pdf
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Na zalogi: 22636 pcs
Prenesi: 4302-561G.pdf
RFQ
4302-561J
4302-561J
Prenesi: 4302-561J.pdf
4302-680LF
4302-680LF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 5PF 200V AXIAL
Prenesi: 4302-680LF.pdf
Prenesi: 4302-562G.pdf
Prenesi: 4302-562J.pdf
4302-561H
4302-561H
Prenesi: 4302-561H.pdf
4302-681F
4302-681F
Opis: FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
Prenesi: 4302-681F.pdf
Prenesi: 4302-680.pdf
Prenesi: 4302-562F.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%