4302-561H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302-561H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Podatkovni listi: 4302-561H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-561H
Številka dela 4302-561H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32928 pcs Podatkovni list 4302-561H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-561H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 710mA 295 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 295 mOhm Max
Trenutna ocena 710mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302-561F
4302-561F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Na zalogi: 15937 pcs
Prenesi: 4302-561F.pdf
RFQ
4302-561K
4302-561K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 33700 pcs
Prenesi: 4302-561K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Peregrine Semiconductor
Opis: RF ATTENUATOR 31.5DB 50OHM 20QFN
Prenesi: 4302-51.pdf
Prenesi: 4302-52.pdf
4302-562H
4302-562H
Opis: FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD
Prenesi: 4302-562H.pdf
4302-561G
4302-561G
Prenesi: 4302-561G.pdf
4302-561J
4302-561J
Prenesi: 4302-561J.pdf
Prenesi:
Opis: FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM
Prenesi: 4302-472K.pdf
Prenesi: 4302-562F.pdf
Prenesi: 4302-562J.pdf
Prenesi: 4302-562G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%