4302-392J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-392J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 265MA 2.1 OHM
Podatkovni listi: 4302-392J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-392J
Številka dela 4302-392J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 265MA 2.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 46259 pcs Podatkovni list 4302-392J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-392J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 265mA 2.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Trenutna ocena 265mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-392F
4302-392F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 265MA 2.1 OHM
Na zalogi: 15343 pcs
Prenesi: 4302-392F.pdf
RFQ
4302-471K
4302-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM
Na zalogi: 38689 pcs
Prenesi: 4302-471K.pdf
RFQ
4302-391J
4302-391J
Opis: FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
Prenesi: 4302-391J.pdf
Prenesi: 4302-392K.pdf
4302-471H
4302-471H
Prenesi: 4302-471H.pdf
4302-392G
4302-392G
Prenesi: 4302-392G.pdf