4302-392H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 265MA 2.1 OHM
Podatkovni listi: 4302-392H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-392H
Številka dela 4302-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 265MA 2.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29435 pcs Podatkovni list 4302-392H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-392H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 265mA 2.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Trenutna ocena 265mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302-391K
4302-391K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
Na zalogi: 40953 pcs
Prenesi: 4302-391K.pdf
RFQ
4302-391H
4302-391H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 32989 pcs
Prenesi: 4302-391H.pdf
RFQ
4302-471G
4302-471G
Opis: FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM
Prenesi: 4302-471G.pdf
Prenesi: 4302-471H.pdf
4302-392F
4302-392F
Opis: FIXED IND 3.9UH 265MA 2.1 OHM
Prenesi: 4302-392F.pdf
Prenesi: 4302-392G.pdf
4302-392J
4302-392J
Prenesi: 4302-392J.pdf
Prenesi: 4302-471J.pdf
Prenesi: 4302-392K.pdf
Prenesi: 4302-471F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%