4302-273H
pregled izdelka
Številka dela: 4302-273H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302-273H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-273H
Številka dela 4302-273H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32812 pcs Podatkovni list 4302-273H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-273H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 105mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 105mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-331J
4302-331J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
Na zalogi: 53971 pcs
Prenesi: 4302-331J.pdf
RFQ
4302-272K
4302-272K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Na zalogi: 32446 pcs
Prenesi: 4302-272K.pdf
RFQ
4302-273F
4302-273F
Opis: FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
Prenesi: 4302-273F.pdf
4302-331G
4302-331G