4302-272J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-272J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Podatkovni listi: 4302-272J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-272J
Številka dela 4302-272J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 57258 pcs Podatkovni list 4302-272J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-272J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-273H
4302-273H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
Na zalogi: 32812 pcs
Prenesi: 4302-273H.pdf
RFQ
4302-272G
4302-272G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Na zalogi: 21244 pcs
Prenesi: 4302-272G.pdf
RFQ
Prenesi: 4302-273G.pdf
4302-273K
4302-273K
Prenesi: 4302-273K.pdf
4302-273J
4302-273J
Prenesi: 4302-273J.pdf
4302-273F
4302-273F