4302-122H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302-122H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 500MA 600 MOHM
Podatkovni listi: 4302-122H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-122H
Številka dela 4302-122H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 500MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33688 pcs Podatkovni list 4302-122H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-122H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 500mA 600 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302-122K
4302-122K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 500MA 600 MOHM
Na zalogi: 40018 pcs
Prenesi: 4302-122K.pdf
RFQ
4302-123F
4302-123F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
Na zalogi: 18534 pcs
Prenesi: 4302-123F.pdf
RFQ
4302-123H
4302-123H
Prenesi: 4302-123H.pdf
4302-121J
4302-121J
Opis: FIXED IND 120NH 1.075A 130 MOHM
Prenesi: 4302-121J.pdf
4302-122G
4302-122G
Prenesi: 4302-122G.pdf
Prenesi: 4302-121G.pdf
Prenesi: 4302-123J.pdf
Prenesi: 4302-121H.pdf
Prenesi: 4302-121K.pdf
Prenesi: 4302-122F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%