4302-121H
pregled izdelka
Številka dela: 4302-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 1.075A 130 MOHM
Podatkovni listi: 4302-121H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-121H
Številka dela 4302-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 1.075A 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32682 pcs Podatkovni list 4302-121H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-121H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 400MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 1.075A 130 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.075A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-103K
4302-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD
Na zalogi: 37778 pcs
Prenesi: 4302-103K.pdf
RFQ
4302-103J
4302-103J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 45704 pcs
Prenesi: 4302-103J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 120NH 1.075A 130 MOHM
Prenesi: 4302-121J.pdf
4302-121F
4302-121F
Prenesi: 4302-121F.pdf
4302-122G
4302-122G
Opis: FIXED IND 1.2UH 500MA 600 MOHM
Prenesi: 4302-122G.pdf
Prenesi: 4302-121K.pdf
Prenesi: 4302-121G.pdf