4302-102J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4302-102J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-102J
Številka dela 4302-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 49161 pcs Podatkovni list 4302-102J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-102J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 520mA 550 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-102F
4302-102F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD
Na zalogi: 18669 pcs
Prenesi: 4302-102F.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD
Na zalogi: 15259 pcs
Prenesi: 4302-103F.pdf
RFQ
4302-102G
4302-102G