4302-102H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302-102H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4302-102H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-102H
Številka dela 4302-102H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33109 pcs Podatkovni list 4302-102H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-102H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 520mA 550 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302-009LF
4302-009LF
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 25PF 200V AXIAL
Na zalogi: 6886 pcs
Prenesi: 4302-009LF.pdf
RFQ
4302-102J
4302-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 520MA 550 MOHM SMD
Na zalogi: 49161 pcs
Prenesi: 4302-102J.pdf
RFQ
4302-102G
4302-102G
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 4302-102G.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD
Prenesi: 4302-103J.pdf
Prenesi: 4302-009.pdf
Opis: CAP FEEDTHRU 0.05UF 50V AXIAL
Prenesi: 4302-014LF.pdf
Prenesi: 4302-103G.pdf
4302-102F
4302-102F
Prenesi: 4302-102F.pdf
4302-103H
4302-103H
Prenesi: 4302-103H.pdf
4302-102K
4302-102K
Prenesi: 4302-102K.pdf
Prenesi: 4302-103F.pdf
Prenesi: 4302-014.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%