4232R-561G
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-561G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 338MA 1.06 OHM
Podatkovni listi: 4232R-561G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-561G
Številka dela 4232R-561G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 338MA 1.06 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50410 pcs Podatkovni list 4232R-561G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 15 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-561G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 338mA 1.06 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.06 Ohm Max
Trenutna ocena 338mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-561K
4232R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 338MA 1.06 OHM
Na zalogi: 127174 pcs
Prenesi: 4232R-561K.pdf
RFQ
4232R-473K
4232R-473K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM