4232R-473H
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-473H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM
Podatkovni listi: 4232R-473H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-473H
Številka dela 4232R-473H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72528 pcs Podatkovni list 4232R-473H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-473H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 11.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11.4 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232R-472J
4232R-472J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 339MA 1.8 OHM
Na zalogi: 115008 pcs
Prenesi: 4232R-472J.pdf
RFQ
4232R-473J
4232R-473J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM
Na zalogi: 100658 pcs
Prenesi: 4232R-473J.pdf
RFQ
4232R-472K
4232R-472K