4232R-471F
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-471F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 363MA 920 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-471F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-471F
Številka dela 4232R-471F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 363MA 920 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32642 pcs Podatkovni list 4232R-471F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 17 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-471F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 140MHz
natančen opis 470nH Unshielded Wirewound Inductor 363mA 920 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max
Trenutna ocena 363mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-393H
4232R-393H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Na zalogi: 62377 pcs
Prenesi: 4232R-393H.pdf
RFQ
4232R-393F
4232R-393F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 31437 pcs
Prenesi: 4232R-393F.pdf
RFQ
4232R-471K
4232R-471K
Opis: FIXED IND 470NH 363MA 920 MOHM
Prenesi: 4232R-471K.pdf
4232R-393K
4232R-393K
Prenesi: 4232R-393K.pdf
4232R-392K
4232R-392K
Opis: FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM