4232R-393F
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-393F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Podatkovni listi: 4232R-393F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-393F
Številka dela 4232R-393F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31437 pcs Podatkovni list 4232R-393F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-393F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 139mA 10.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10.8 Ohm Max
Trenutna ocena 139mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-392K
4232R-392K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
Na zalogi: 116540 pcs
Prenesi: 4232R-392K.pdf
RFQ
4232R-393J
4232R-393J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 139MA 10.8 OHM
Na zalogi: 91736 pcs
Prenesi: 4232R-393J.pdf
RFQ
4232R-392G
4232R-392G
Prenesi: 4232R-392G.pdf
4232R-391K
4232R-391K
Opis: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM