4232R-333F
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-333F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-333F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-333F
Številka dela 4232R-333F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32904 pcs Podatkovni list 4232R-333F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-333F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 9.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9.2 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-391F
4232R-391F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Na zalogi: 31991 pcs
Prenesi: 4232R-391F.pdf
RFQ
4232R-333J
4232R-333J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Na zalogi: 117383 pcs
Prenesi: 4232R-333J.pdf
RFQ
4232R-333K
4232R-333K
Prenesi: 4232R-333K.pdf
4232R-332H
4232R-332H
Opis: FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
Prenesi: 4232R-332H.pdf
4232R-331K
4232R-331K
Opis: FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM