4232R-332F
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-332F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: 4232R-332F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-332F
Številka dela 4232R-332F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37915 pcs Podatkovni list 4232R-332F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-332F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 47MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 399mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 399mA Tok - nasičenost -