4232R-271G
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-271G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 410MA 720 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-271G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-271G
Številka dela 4232R-271G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 410MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48662 pcs Podatkovni list 4232R-271G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 17 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-271G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 720 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-272H
4232R-272H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 407MA 1.25 OHM
Na zalogi: 64511 pcs
Prenesi: 4232R-272H.pdf
RFQ
4232R-223F
4232R-223F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 161MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 34155 pcs
Prenesi: 4232R-223F.pdf
RFQ
4232R-223K
4232R-223K