4232R-223J
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-223J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 161MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-223J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-223J
Številka dela 4232R-223J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 161MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89432 pcs Podatkovni list 4232R-223J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-223J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 161mA 8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 161mA Tok - nasičenost -