4232R-221G
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-221G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 442MA 680 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-221G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-221G
Številka dela 4232R-221G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 442MA 680 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39429 pcs Podatkovni list 4232R-221G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 19 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-221G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 135MHz
natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 442mA 680 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 680 mOhm Max
Trenutna ocena 442mA Tok - nasičenost -