4232R-183F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-183F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-183F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-183F
Številka dela 4232R-183F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36582 pcs Podatkovni list 4232R-183F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-183F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 16MHz
natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 7.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7.2 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-221F
4232R-221F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 442MA 680 MOHM
Na zalogi: 28889 pcs
Prenesi: 4232R-221F.pdf
RFQ
4232R-182K
4232R-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM