4232R-122H
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-122H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-122H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-122H
Številka dela 4232R-122H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72748 pcs Podatkovni list 4232R-122H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-122H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 83MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 900 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 480mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-122F
4232R-122F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM
Na zalogi: 37762 pcs
Prenesi: 4232R-122F.pdf
RFQ
4232R-123F
4232R-123F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 189MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 35667 pcs
Prenesi: 4232R-123F.pdf
RFQ
4232R-121K
4232R-121K
Opis: FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
Prenesi: 4232R-121K.pdf
4232R-123G
4232R-123G
Prenesi: 4232R-123G.pdf
4232R-122K
4232R-122K