4232R-121J
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-121J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-121J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-121J
Številka dela 4232R-121J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106146 pcs Podatkovni list 4232R-121J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-121J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 220MHz
natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 493mA 500 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Trenutna ocena 493mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-122K
4232R-122K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM
Na zalogi: 121232 pcs
Prenesi: 4232R-122K.pdf
RFQ
4232R-121H
4232R-121H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
Na zalogi: 64216 pcs
Prenesi: 4232R-121H.pdf
RFQ
4232R-122J
4232R-122J
Prenesi: 4232R-122J.pdf
4232R-121K
4232R-121K
Prenesi: 4232R-121K.pdf
4232R-103K
4232R-103K
Opis: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD