4232-333J
pregled izdelka
Številka dela: 4232-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232-333J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-333J
Številka dela 4232-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 93123 pcs Podatkovni list 4232-333J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-333J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 9.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9.2 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-333G
4232-333G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Na zalogi: 45524 pcs
Prenesi: 4232-333G.pdf
RFQ
4232-391K
4232-391K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Na zalogi: 76020 pcs
Prenesi: 4232-391K.pdf
RFQ
4232-391F
4232-391F
Prenesi: 4232-391F.pdf
Prenesi: 4232-391G.pdf
4232-332H
4232-332H
Opis: FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
Prenesi: 4232-332H.pdf
Prenesi: 4232-333K.pdf
4232-332J
4232-332J
Prenesi: 4232-332J.pdf
Prenesi: 4232-391H.pdf
Prenesi: 4232-333F.pdf
Prenesi: 4232-391J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%