4232-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232-332J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: 4232-332J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-332J
Številka dela 4232-332J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 90487 pcs Podatkovni list 4232-332J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-332J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 47MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 399mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 399mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232-331K
4232-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM
Na zalogi: 92817 pcs
Prenesi: 4232-331K.pdf
RFQ
4232-333H
4232-333H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Na zalogi: 54934 pcs
Prenesi: 4232-333H.pdf
RFQ
Prenesi: 4232-331H.pdf
4232-333F
4232-333F
Prenesi: 4232-333F.pdf
Opis: FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM
4232-332G
4232-332G
Prenesi: 4232-332G.pdf
Prenesi: 4232-332F.pdf
Prenesi: 4232-332K.pdf
Prenesi: 4232-333G.pdf
4232-331J
4232-331J
Prenesi: 4232-331J.pdf
Prenesi: 4232-333J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%