3483R-820M
pregled izdelka
Številka dela: 3483R-820M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 0.50MA 490 MOHM
Podatkovni listi: 3483R-820M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3483R-820M
Številka dela 3483R-820M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 0.50MA 490 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44931 pcs Podatkovni list 3483R-820M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Druga imena 3483R-820M TR 1000 delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 0.5mA 490 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max
Trenutna ocena 0.5mA Tok - nasičenost 0.5mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3484
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: ROUND STANDOFF #4-40 ALUMINUM 2"
Na zalogi: 64470 pcs
Prenesi: 3484.pdf
RFQ
3483R-6R8M
3483R-6R8M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.6MA 60 MOHM
Na zalogi: 57800 pcs
Prenesi: 3483R-6R8M.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CBL CLIP FLAT C-TYPE GRAY ADH
Prenesi: 3484-1000.pdf
3483R-681M
3483R-681M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 0.18MA 4.3 OHM