3483R-561M
pregled izdelka
Številka dela: 3483R-561M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 0.20MA 3.7 OHM
Podatkovni listi: 3483R-561M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3483R-561M
Številka dela 3483R-561M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 0.20MA 3.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45944 pcs Podatkovni list 3483R-561M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Druga imena 3483R-561M TR 1000 delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 0.2mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Trenutna ocena 0.2mA Tok - nasičenost 0.20mA