3483R-270M
pregled izdelka
Številka dela: 3483R-270M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 0.95MA 190 MOHM
Podatkovni listi: 3483R-270M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3483R-270M
Številka dela 3483R-270M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 0.95MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44730 pcs Podatkovni list 3483R-270M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Druga imena 3483R-270M TR 1000 delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 0.95mA 190 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 0.95mA Tok - nasičenost 0.95mA